Share | 
 
Regulamin finansów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Regulamin finansów   07.10.16 21:32

Regulamin finansów

1. Z dniem 7 października 2016 r. na forum przestają obowiązywać pieniądze. To oznacza, że ze sklepów zniknęły ceny, wycofane zostały wypłaty i kieszonkowe, usunięte zostało też pole w profilu z finansami.
2. Zakupy w sklepach odbywają się teraz bez pieniędzy, to znaczy wystarczy napisać post dotyczący kupowania, z pominięciem wszelkich rozliczeń.
3. Usunięcie technicznej strony zakupów oznacza, że do użytkownika należy ocenienie, czy planowane zakupy mają sens. Jeśli ktoś pochodzi z biednej rodziny i pracuje jako barman, nie kupi sobie gigantycznego domu i tak dalej. Jeśli administracja uzna, że ktoś nieracjonalnie podchodzi do swojego stanu posiadania i tego na co go stać, będziemy odbywać rozmowę.
4. Aby kupić/wynająć mieszkanie, wystarczy wpisać się w tym temacie - wygląd mieszkań może być modyfikowany. Generalnie każdy może mieć tylko jedno mieszkanie.
5. Najbardziej wartościowe przedmioty nie będą do kupienia w fabularnych sklepach, ale w Sklepiku Mistrza Gry, w którym walutą są Punkty Fabuły (PF). PF zdobywa się za pisanie postów, kończenie wątków, eventy i przy różnych innych okazjach.


Screw this!

I'm going to Hogwarts!


Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Prolog :: Informacje-
Skocz do: