Share | 
 
Dzielnica mieszkalna w Hogsmeade
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Dzielnica mieszkalna w Hogsmeade   10.10.15 0:22

Dzielnica mieszkalna w Hogsmeade
Hogsmeade, będące najbardziej znaną wioską zamieszkaną przez czarodziei, nieustannie oferuje miejsca dla nowych mieszkańców. Jeśli szukasz dla siebie miejsca do życia, być może tu powinien być twój przystanek. Przez większość czasu jest tu niezwykle spokojnie i miło, a niewielki obszar miasteczka sprawia, że wszyscy się znają i panuje tu iście rodzinna atmosfera. Oczywiście, jak w każdej rodzinie, mogą zdarzyć się niesnaski, ale o tym przecież nie będziemy mówić głośno.
Głównym minusem mieszkania w tym miejscu są wycieczki uczniów z pobliskiego Hogwartu. Raz w miesiącu ulice zamieniają się, według relacji tutejszych sklepikarzy, w wybieg dla małp i nic nie można na to poradzić. Ale to tylko jeden dzień w miesiącu i to nie licząc wakacji - to chyba nie wysoka cena za tak niezwykłą okolicę?

Poniżej znajdziesz listę dostępnych domów i mieszkań, wśród których może znajdziesz takie, które będziesz chciał kupić. Aby to zrobić, wystarczy, że uiścisz odpowiednią opłatę w temacie z rozliczeniami, podając adres wybranego mieszkania/domu.
Jeśli jednak wolałbyś coś wynająć, bo i taką możliwość tu masz, przejdź do tematu ze spisem mieszkań do wynajęcia. Tam uzyskasz dokładniejsze informacje.

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Hogsmeade :: Dzielnica mieszkalna-
Skocz do: