Share | 

Jakie eventy lubisz?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Jakie eventy lubisz?   18.10.15 22:50

Chcemy odpowiadać na twoje potrzeby, więc jesteśmy ciekawi, jakiego typu eventy lubisz. Krótkie, długie? Wymagające jednego posta czy kilku? Opierające się na kostkach czy opisowe?
Na razie możesz napisać coś w oparciu o doświadczenia na innych forach, a jak Erised trochę się rozrusza i zobaczysz, jak to wygląda u nas, ruszy bezterminowa ankieta.
Opinie, również o bieżących wydarzeniach, zawsze mile widziane!
Powrót do góry Go down
Elizabeth Benoit

Gracz

Liczba postów : 290
PisanieTemat: Re: Jakie eventy lubisz?   10.11.15 21:53

Nikt nie zaczął, to ja zacznę :d

Mi w sumie chyba trudno dogodzić.. Czasem lubię eventy które opierają się na długich postach, a czasem na krótkich xD W sumie zazwyczaj nie brałam udziału w takich rzeczach. Ale na poprzednim forum podobało mi się event o wyścigu w beczkach. Fajnie jest jak można połączyć się w pary :3. I jak najbardziej odpowiadają mi eventy z kostkami, jak nie ma kostek to ludzie czasem przesadzają (w tym ja ). Very Happy
Powrót do góry Go down
Amelia Slughorn

Gracz

Liczba postów : 63
PisanieTemat: Re: Jakie eventy lubisz?   02.01.16 4:57

Ja jestem specyficzna, więc możecie mnie zignorować XD
Przez 4-5 lat grałam głownie na jednym forum, gdzie cała rozgrywka prowadzona była przez MG (to chyba dosyć rzadki przypadek?). Lokalizacji i tematów do "swobodnego" pisania niemalże w ogóle nie było, coś tam pod sam koniec wprowadzali, ale nie ważne XD
Dlatego też osobiście lubię dużą ingerencję MG w rozgrywkę, sporo eventów zarówno długich jak i krótkich, powiązanych ze sobą osią fabularną, jak i tych lekkich i przyjemnych (np.wróżby,w których nie miałam okazji wciąż udziału ale ciii xD).
Wolałabym coś co angażuje graczy troszkę bardziej niż napisanie jednego posta i [zt] żeby tylko "zaliczyć" event. Ale jak już mówiłam, różnorodność jest w cenie, więc zapewne i takie tematy są potrzebne.
Kostki i opisowość, znowu, zależy od rodzaju eventu, a może po prostu od rodzaju sytuacji. Konsekwencja w kostkach przy pojedynkach, szczęściu (znalezienie czegoś? oberwanie czymś?) ale i propagowanie pomysłowości u graczy i ciekawego prowadzenia postaci :3  
tl;dr- lubię i chcę wszystkiego XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jakie eventy lubisz?   

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Epilog :: Offtop-
Skocz do: