Share | 
 
Ekipa zarządzająca
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Ekipa zarządzająca   28.09.15 2:56

Administracja:

Leo Slughorn
Choć na początku może wydawać się dziwna i wścibska, to tak naprawdę jest małą bułą z miękkim serduszkiem, która uwielbia czuć się potrzebna i kochana. Lubi narzekać na wszystko jak leci, ma tendencję do pakowania się w zawrotną ilość wątków, żeby potem móc marudzić, że nie wyrabia z odpisami. Poczucie obowiązku jest dla niej najlepszą motywacją. Uwielbia pomagać, czasem nawet na siłę i ubóstwia odpowiadać na pytania innych, bo wtedy czuje się mądra i doświadczona. Niestety, często cierpi na niekontrolowane napady wielkiego lenistwa, przez co doczekała się nawet własnej emotki na chatboxie. Upośledzona, jeśli chodzi o kontakty z ludźmi w prawdziwym życiu, za to w Internecie zaskakująco otwarta, co dziwi czasem nawet ją samą. Rzeczywistość często ją męczy i większość wolnego czasu spędza czytając, pisząc, oglądając serial lub błądząc bez celu po sieci, niejednokrotnie dokopując się do końca Internetów, czego czasem żałuje. Wciąż wierzy, że pewnego dnia uda jej się wydać własną książkę. Bywa zła na siebie o każde potknięcie, chyba niedaleko jej do perfekcjonistki. Zdesperowana, aby przywrócić Erised do życia.

Inne wcielenia na forum:
➤ Mora Mulford
Kontakt:

➤ GG: 57664104

Na forum odpowiada za:
➤ Eventy
➤ Karty postaci
➤ Stanie na straży porządku i miłości
➤ Poprowadzenie za rękę nowych użytkowników
➤ Pociągnięcie dokądś fabuły (a dokąd, to się okaże, a co)

Gabriel Bertrand Jr
Najgorszy człowiek jakiego w życiu poznasz, ale dziwnym zbiegiem okoliczności jest to osoba, której trudno nie polubić. Włóczęga, mediator, sprzymierzeniec sił chaosu. Admin z borzej łaski. Ma niezdrową skłonność do podejmowania zbyt wielu zobowiązań, przez co często sprawia wrażenie, że ma to wszystko gdzieś, jednak w głębi serca mocno zależy mu na szczęściu każdego z osobna. Nałogowy prokrastynator, autor poezji i prozy wątpliwej jakości, uzależniony od internetu oraz ciemnej kawy. W czasie wolnym uczy się i zwiedza świat przez google maps. Entuzjasta powieści historycznych i fantasy, miłośnik sztuki w szerokim tego pojęcia znaczeniu. Koneser memów i dobrego jedzenia. Jeśli obiecał zrobić coś na dzisiaj, to skończy najpóźniej za tydzień. Wiecznie zajęty, ale żeby pogadać czas znajdzie zawsze. Amen.

Inne wcielenia na forum:
➤ Lucas Bielecky
Kontakt:

➤ GG: 52718188

Na forum odpowiada za:
➤ Eventy (he)
➤ Grafikę (hehe)
➤ Statystyki i punkty fabuły
➤ Kody (hehehe)
➤ Sprawowanie pieczy nad Mistrzami Gry
➤ Narzekanie i marudzenie


Moderacja:

Felix Lockwood
Mimo pałętania się po forum w męskiej postaci, zdecydowanie dziewczyna - ale przywykła do mylenia jej płci na chatboxie. Studentka, wiążąca swoją przyszłość z książkami. Lekko zafiksowana na punkcie Harry'ego Pottera, czego efektem są pomysły typu: napiszę pracę licencjacką, magisterską i doktorską o Potterze! Na szczęście jest dopiero na pierwszym etapie. Leniwa, choć dobra motywacja potrafi ruszyć ją z miejsca. Jak mocno uczepi się jakiegoś pomysłu, to go zrealizuje, choćby samo zbieranie się do tego miało zająć jej lata. Nie odmawia pomocy i ma spore pokłady cierpliwości, więc jeśli czegoś nie wiesz lub potrzebujesz, pisz śmiało. Zakochana w kolorze niebieskim - do tego stopnia, że nawet część włosów takich ma. Mocno zawzięta, żeby Erised stało się najlepszym forum na świecie.

Inne wcielenia na forum:
➤ Claire Driscoll
➤ Mégaira Lynch
Kontakt:

➤ GG: 1453838

Léa Bertrand
Wpadła do administracji szturmem, będąc na forum półtora miesiąca. Chodząca energia i entuzjazm. Nadzieja na to, że forumowa fabuła ruszy tak, że żadna siła już jej nie zatrzyma. W wolnym czasie Bez przerwy pochłonięta rysunkiem i muzyką. Przyszłość wiąże z grafiką, co skwapliwie wykorzystuje na forum. Jeśli potrzebujesz miłej piosenki na dowolną okazję, też śmiało do niej uderzaj. Perfekcjonistka, bardzo lubiąca dostawać to, czego chce. Niesamowicie przywiązana do swoich postaci, z których każdą kocha całym serduszkiem. Spełniająca się jako Mistrz Gry, odkąd odkryła, że dzięki temu może być jednocześnie chodzącą miłością i małą sadystką.

Inne wcielenia na forum:
➤ Gabriel Foks to ja
➤ Angeli S. Alvbris
Kontakt:

➤ GG: 49977529

Chavdar Lazarov
Stuprocentowy humanista, ale siedzi na mat-fizie, bo jego życie to seria przypadków. Na forum też jest przez przypadek. Modem też jest przez przypadek. Na tym świecie też się znalazł przez przypadek. On cały jest przypadkiem. Nie potrafi pracować, dopóki nie ma noża na gardle. Tworzy wysokie postacie, bo sam jest hobbitem. Nie ogarnia życia, ale chyba jest sympatyczny, pomoże we wszystkim  (jak sam będzie umiał, a jak nie, to pewnie zna ludzi, którzy już się znają (albo oni znają ludzi, którzy znają ludzi, rozumiecie o co chodzi)).Niespełniony artysta, rysuje za pieniądze, wspomóżcie biedaka.

Inne wcielenia na forum:

Kontakt:

➤ GG: 37775989


Podziękowania za wkład w istnienie forum dla:

Lionel Einion Llewellyn
Rosemary Blackburn
Lycoris Reagan
Upsilon Wild
Ezra J. Fawley
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Re: Ekipa zarządzająca   30.10.15 15:25

Kolory administratorów i moderatorów:


Leo - #ff99ff

Gabriel Bertrand aka Gabryk - #999966

Felix - #006666

Léa Bertrand aka Gabas - #b56367

Ezra - #ffcc33

Chavdar - #6699FF


Screw this!

I'm going to Hogwarts!


Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Prolog :: Kodeks-
Skocz do: