Share | 

Gry
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Felix Lockwood

Mod

Liczba postów : 784
PisanieTemat: Gry   04.12.15 2:56

Nie jestem jakąś wielką fanką gier. Niemniej, czasem lubię. I są gry, do których mam tak ogromną słabość, że stoją na równi z ukochanymi książkami. Stąd więc myśl, że może nie tylko ja i może masz ochotę o jakiejś mi opowiedzieć. I wszystko jedno, czy chodzi o grę na PC, konsolę czy smartfona. Nawet planszówki mogą być.

Opowiedz. Zachęć. Bo czemu nie.

do i know what i'm doing?
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Mod

Liczba postów : 784
PisanieTemat: Re: Gry   04.12.15 3:20

To ja pierwsza, w końcu z myślą o pewnym konkretnym tytule ten temat założyłam, prawda. (Jakby się ktoś zastanawiał - w nowym poście, żeby moja miłość do Alicji nie pojawiała się na wszystkich potencjalnych stronach tego tematu xd)

Alice: Madness Returns

Merlinie, jak ja kocham tę grę. Jest absolutnie perfekcyjna, nawet jeśli ma momenty, za którymi nie przepadam. Łączy w sobie magiczną grafikę (i nie dam sobie wmówić, że istnieją gry ładniejsze niż ta, nawet jeśli Alicja ma już cztery lata; no dobra, istnieją, ale grafiki tła są moją miłością), genialną fabułę, psychodeliczny klimat i świetną ścieżkę dźwiękową. Mówią, że to horror psychologiczny, więc im wierzę. Tak czy inaczej przechodzenie tego było jak czytanie totalnie niesamowitej książki. Nie mam pojęcia, co autor ma w głowie, ale mnie to nie obchodzi, chcę więcej.
Połącz wiktoriański Londyn z psychodeliczną Krainą Czarów. Geniusz.
Jest wpół do czwartej, więc ciężko wychodzi mi składanie sensownych zdań, także trailer, a co. (Nie, trailer nie pokazuje grafiki gry. To zapowiedź fabuły i tego, jak bardzo nie po kolei mają jej twórcy)

do i know what i'm doing?
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Epilog :: Offtop-
Skocz do: