Share | 

Copernicon 2016
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Felix Lockwood

Mod

Liczba postów : 784
PisanieTemat: Copernicon 2016   15.12.15 22:17

Tak, tak, nie ma jeszcze nawet 2016, a Copernicon jest we wrześniu, taka ilość rzeczy może pójść nie tak i to w ogóle bez sensu, ale... Kurczę, no mam myśl i jak się nią nie podzielę, to wybuchnę.

Nie wiem, czy we wrześniu 2016 Erised wciąż będzie działało (znaczy musi, bo gdzie ja przeprowadzę te eventy, na które już mam pomysł?), nie wiem, jak wielką miłością będziemy do siebie pałali (nieno, wiem, że wielką), nie wiem, czy to w ogóle ma sens. Ale co roku we wrześniu w Toruniu odbywa się Copernicon, który jest konwentem miłośników fantastyki. I tak pomyślałam, że jeśli byliby jacyś chętni, można by przy okazji zrobić coś w rodzaju zlotu. Coś o HP na pewno na konwencie będzie, już sama o to zadbam (wmawiam sobie, że jak napiszę to publicznie, to nie będę mogła stchórzyć), więc coś w klimacie się znajdzie, a poza tym po prostu mogłoby być sympatycznie. Wypić herbatę i pogadać o forum, które tworzymy wszyscy razem, o sobie, o czymkolwiek. Bez ukrywania się za nickami i avatarami. No.

Czy to jest bardzo głupie? Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak bardzo upadłam na głowę?

do i know what i'm doing?
Powrót do góry Go down
Robyn Lannister

Gracz

Liczba postów : 22
PisanieTemat: Re: Copernicon 2016   17.12.15 16:37

Ja kocham ten pomysł, jestem za, popieram i w ogóle lofków moc. Co tam herbata, zaszalejmy i napijmy się kawy, co? Nieistotne, że mam do Torunia 380 km
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Mod

PisanieTemat: Re: Copernicon 2016   17.12.15 21:53

Mam ostatnio fazę na herbatę, ale kawa też może być xd W przypadku osób pełnoletnich może być nawet większe szaleństwo i piwo albo wino, albo drink nawet! Ale nie demoralizujmy nieletnich, przynajmniej nie oficjalnie xd

Okej, czyli już dwie osoby poza mną wykazały entuzjazm. Trzy nawet. Czyli to może nie jest takie aż bardzo głupie xd

Powrót do góry Go down
Jack T. Feversham

Gracz

Liczba postów : 100
PisanieTemat: Re: Copernicon 2016   18.12.15 12:57

Cóż, moją opinię już znasz, więc wiesz, że pomysł jak najbardziej popieram!
Poza tym nie mam nic przeciwko herbacie czy drinowi albo nawet dwóm, byleby w doborowym towarzystwie. :panda6:
Też mam jakieś trzysta kilometrów ze sporym okładem (w sumie sama nie jestem pewna), ale co tam!
Powrót do góry Go down
Elizabeth Benoit

Gracz

Liczba postów : 290
PisanieTemat: Re: Copernicon 2016   02.02.16 0:05

Mi pomysł bardzo się podoba i bardzo bym chciała tam być. Porozmawiać przy gorącej czekoladzie Razz ale niestety nie pasuje mi ani Toruń ani wrzesień ;(
Powrót do góry Go down
Abbey Campbell

Gracz

Liczba postów : 200
PisanieTemat: Re: Copernicon 2016   26.07.16 12:06

F, jaki panel przeprowadzasz na Coperniconie...?
*odkopał stary temat i się cieszy*
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Mod

PisanieTemat: Re: Copernicon 2016   29.07.16 13:13

Na pewno o postaciach kobiecych w HP. Ale będę miała dwa, muszę tylko usiąść i ogarnąć. Być może jeszcze motywy baśniowe w HP.

Powrót do góry Go down
Abbey Campbell

Gracz

Liczba postów : 200
PisanieTemat: Re: Copernicon 2016   31.07.16 13:08

Motywy baśniowe bardziej mi się podobają, choć raczej nie uda mi się wpaść. :'<
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Mod

PisanieTemat: Re: Copernicon 2016   18.09.16 16:44

Copernicon, Copernicon i po Coperniconie.

Ale odkopuję, bo pytanie - czy ktoś się może wybiera na Kapitularz do Łodzi w następny weekend?

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Copernicon 2016   

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Epilog :: Offtop-
Skocz do: