Share | 
 
Gabinet nauczyciela Starożytnych Run
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Gabinet nauczyciela Starożytnych Run   28.09.15 3:40

Gabinet nauczyciela Starożytnych Run
Ten gabinet nie różni się zbytnio od innych. Jest kolejnym pomieszczeniem z centralnie ustawionym biurkiem i krzesłami, na których nauczyciel może posadzić niepokornych uczniów. Jeśli jednak poświęcisz chwilę na przyjrzenie się znajdującym się we wnętrzu gabinetu przedmiotom, dostrzeżesz rozłożone tu i ówdzie kamienie z wyrytymi symbolami run. Przy odrobinie szczęścia twoim jedynym zadaniem będzie pozbieranie ich do jednego pudełka.

Ratuj skórę przed szlabanem (opcjonalnie):

1 - sam nie wiesz, w jaki sposób ci się udało, ale podniosłeś z ziemi jeden zagubiony kamień runiczny i szybko odkryłeś, że to dokładnie ten, którego nauczyciel szukał od ponad dwóch tygodni. Chociaż straciłeś czas na wysłuchiwanie podziękowań, i tak było to lepsze od jakiejś niegodnej roboty.

2,5 - miałeś farta, ale niech ci się nie zdaje, że to potrwa wiecznie. Niespodziewanie w pomieszczeniu znalazła się sowa, na którą nauczyciel musiał pilnie odpowiedzieć. Dzisiaj dostałeś polecenie opuszczenia gabinetu, ale kto wie czy nauczyciel nie upomni się o szlaban w innym terminie. (następnym razem nie możesz już ratować się kostką)

3,4 - to chyba jednak nie twój dzień. Pogódź się z tym i rób, co każe nauczyciel.

6 - próbowałeś. W porządku. Zawsze warto próbować uniknąć szlabanu. A może jednak nie? Nauczyciel wygląda na naprawdę zdenerwowanego twoimi próbami wykrętów i zwalania winy na innych, i z miejsca odejmuje 20 punktów twojemu domowi. Tak czy tak musisz odrobić szlaban, ale teraz dodatkowo członkowie twojego szkolnego domu na bank cię nienawidzą.
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Hogwart :: Piąte piętro-
Skocz do: