Share | 

Fanfiction
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Leo Slughorn

Admin

Liczba postów : 438
PisanieTemat: Fanfiction   25.05.16 16:54

Dobrego fanfika w necie ze świecą szukać, a mi się nudzi w życiu (tak, powinnam pisać, mniejsza). Dajcie mi jakieś dobre, mogą być po polsku, mogą po angielsku, najlepiej z HP, ale mogą być też inne - coś, co trzyma jakiś poziom. Mogą być nawet Wasze!
Jak jest NAPRAWDĘ dobre to zaakceptuję nawet hetero, wyobraźcie sobie c:
Może ustrzelę wenę jak poczytam trochę dram, idk.
Love Buzi

He used to call me poison
Like I was poison ivy

I could have died right there
‘Cause he was right beside me
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Mod

Liczba postów : 784
PisanieTemat: Re: Fanfiction   26.05.16 19:14

Nawet hetero xDDDD A pairing jaki?

do i know what i'm doing?
Powrót do góry Go down
Leo Slughorn

Admin

Liczba postów : 438
PisanieTemat: Re: Fanfiction   26.05.16 19:52

Z HP akurat mam baardzo dużo shipów. W sumie to shippuję prawie wszystko xd Bardziej homo niż hetero, Drarry to mój fav, just sayin. Główny wymóg to poziom właśnie.

He used to call me poison
Like I was poison ivy

I could have died right there
‘Cause he was right beside me
Powrót do góry Go down
Philemon Briggs

Gracz

Liczba postów : 236
PisanieTemat: Re: Fanfiction   28.06.16 21:01

Jako fanatyk Snarrego mogę podrzucić najbardziej zapadające mi w pamięć, które czytałam wieeki temu, tak samo jak Sevmione (tego drugiego mogę też podrzucić największe perełki, bo kilka jest naprawdę świetnych)
Dobra to na dobry początek polecam "Kamień Małżeństw" i "Jabłoń", jeśli jesteś ciekawa Sevmione to jednym z lepszych wydaje mi się być "Kiedy Lwica Walczy". Jak już przez to przebrniesz, daj znać! Very Happy

Hah, Jabłoń już polecała mi Felix, resztę sprawdzę na pewno!
Powrót do góry Go down
Eileen Gray

Gracz

Liczba postów : 189
PisanieTemat: Re: Fanfiction   29.06.16 8:11

Jako że spędziłam kawał swojego życia w fanfikach, to też mam coś do polecenia xd Jestem miłośniczką Snape Mentor, więc głównie takie tytuły się tu znajdą.

"Trylogia Smutku" Enahmy - Harry i Severus zostają złapani przez Voldemorta i są torturowani. Sporo się dowiadują i w sumie cały czas jest tylko ciekawiej wg. mnie.
"Seria Herbaciana" Telanu - Szczerze mówiąc czytałam to bardzo dawno i jedyne, co pamiętam to to, że "na poziomie" w przypadku tej serii to niedopowiedzenie. Snarry.
"Go With the Tide" Tantz przetłumaczone na "Z prądem" - Harry traci wzrok, Snape pomaga mu zacząć normalnie funkcjonować. Bardzo ładny fanfik według mnie.
"Harry Potter i Wewnętrzny Wróg" Theowyn wraz z sequelem - Snape Mentor bazujący na lekcjach oklumencji. Absolutnie uwielbiam.

Jest tego więcej, wybrałam kilka spośród ulubionych. Jeśli coś przypadnie Ci do gustu, mogę podesłać tego więcej Wink
Powrót do góry Go down
Philemon Briggs

Gracz

Liczba postów : 236
PisanieTemat: Re: Fanfiction   29.06.16 10:06

@Eileen Gray napisał:
Jako że spędziłam kawał swojego życia w fanfikach, to też mam coś do polecenia xd Jestem miłośniczką Snape Mentor, więc głównie takie tytuły się tu znajdą.

"Trylogia Smutku" Enahmy - Harry i Severus zostają złapani przez Voldemorta i są torturowani. Sporo się dowiadują i w sumie cały czas jest tylko ciekawiej wg. mnie.
"Seria Herbaciana" Telanu - Szczerze mówiąc czytałam to bardzo dawno i jedyne, co pamiętam to to, że "na poziomie" w przypadku tej serii to niedopowiedzenie. Snarry.
"Harry Potter i Wewnętrzny Wróg" Theowyn wraz z sequelem - Snape Mentor bazujący na lekcjach oklumencji. Absolutnie uwielbiam.

Szanuję bardzo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Fanfiction   

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Epilog :: Offtop-
Skocz do: