Share | 

Kwietna droga
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Felix Lockwood

Mod

Liczba postów : 784
PisanieTemat: Kwietna droga   29.05.16 15:44

Kwietna droga

Hogsmeade, mimo tego, że było naprawdę niewielkim miasteczkiem, potrafiło zaskakiwać. Niemal za każdym rogiem czaiła się jakaś niespodzianka, ale wejście w tę alejkę zawsze robiło niesamowite wrażenie. Odpowiedzialne za to były skrzynki z kwiatami, dziesiątki skrzynek, drugie tyle doniczek, a w każdej piękne, kolorowe rośliny, roztaczające intensywny zapach. Dzięki magii nigdy nie więdły i nawet zimą stanowiły ostoję lata. Od lat były tłem dla kolejnych zakochanych par.
Powrót do góry Go down
Harvey Newton

Gracz

Liczba postów : 8
PisanieTemat: Re: Kwietna droga   13.09.16 12:54

Na niektórych łatwo było znaleźć haka, z innymi bywało nieco trudniej. Część podkładała się sama, z pozostałymi wystarczyło odpowiednio pokierować rozmową. Kiedy tak stał oparty o jedną z kamieniczek, paląc papierosa, zastanawiał się, do której grupy należy panna @Isabella Clathmore. Już nie mógł się doczekać, kiedy sam się o tym przekona, a miało to nastąpić w najbliższym czasie.
Wiedział, że będzie tędy przechodziła, oczywiście, że wiedział, musiał przecież wiedzieć takie rzeczy. Był w tym świetny, bo przecież kto, jeśli nie on. Ministerstwo jak zwykle wysłało idealnego człowieka na idealną misję, sukcesy, sukcesy, laury, owacje i wieczna chwała.
Jego ego? Nie, nie, wszystko z nim w porządku, w normie.
Kiedy się pojawiła, zgasił papierosa i, uśmiechając się najserdeczniej, jak umiał, podszedł do niej i się ukłonił.
- Panno Clathmore, proszę mi wybaczyć, że przeszkadzam, moje nazwisko Newton, jestem aurorem zatrudnionym przez Ministerstwo Magii. Byłbym bardzo zobowiązany, gdyby zechciała mi pani poświęcić chwilkę. - Gdyby uśmiech mógł zabijać, Harvey był przekonany, że połowa okolicy padłaby trupem. Jakże mu się oprzeć? - Proszę mi zdradzić - czym się pani zajmowała dwudziestego ósmego sierpnia?
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Hogsmeade-
Skocz do: