Share | 

Boisko do Quidditcha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Boisko do Quidditcha   28.09.15 3:54

First topic message reminder :

Boisko do Quidditcha
Stadion Quidditcha, na którym trenowały pokolenia uczniów Hogwartu, lata świetności ma za sobą. Mimo że nie zaszkodził mu ząb czasu, wojna wyraźnie odcisnęła na nim swoje piętno. Częściowo udało się odbudować ten niezwykły obiekt, jednak by przywrócić mu dawny wygląd potrzeba o wiele więcej czasu. Niemniej to, co najważniejsze, już jest: pętle do zdobywania punktów, trybuny dla spragnionej emocji widowni, szatnie dla przygotowujących się graczy. Jeśli chcesz poćwiczyć latanie na miotle albo wytrenować swoje umiejętności gry w Quidditcha, by później porywać międzynarodowe tłumy na mistrzostwach świata, hogwarcki stadion na ciebie czeka.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Eileen Gray

Gracz

Liczba postów : 189
PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:34

Eileen krążyła nad boiskiem starając się znaleźć znicz. Nic jednak nie przykuło jej uwagi, no może poza nieudanymi próbami przejęcia kafla przez Boni...

Numer zawodnika: 5
Kostka: -
Powrót do góry Go down
Philemon Briggs

Gracz

Liczba postów : 236
PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:35

Widać Panna Abbot nie była zbyt przyzwyczajona do brutalnej gry, a przecież trzeba czasem przetrwać! Tym razem znów złapał kafel i znów stwierdził, że to jeszcze nie ten czas, dlatego oddał kafla rudej Ślizgonce z drużyny.

Numer zawodnika: 7
Kostka: 5
Powrót do góry Go down
Mabh Semper

Gracz

Liczba postów : 99
PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:36

Coraz w ciemniejszych barwach widziałam ten mecz. Nie byłam w stanie nadążyć za szybko lecącym Philemonem. Gdy tylko zauważyłam, że bierze zamach, rzuciłam się w stronę Evelyn, jednak kafel przeleciał tuż koło wyciągniętej dłoni.
Numer zawodnika: 3
Kostka: 6
Powrót do góry Go down
Boni McQueen

Gracz

Liczba postów : 76
PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:37

Miała dość. Z agresją rzuciła się na miotłę wrogiego gracza, wyrywając z jego rąk kafla. TAK! W teszcie mogła zacząć prawdziwą grę! Miała rzucić do pętli, ale nie było opcji żeby trafiła, więc podałado koleżanki z drużyny.

Numer zawodnika: 2
Kostka: 2 i 5
Powrót do góry Go down
Philemon Briggs

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:39

Ze złością patrzył jak rudzielec, którego wcześnie sfaulował, odlatuje z kaflem, dlatego zaraz pognał za nią, chcąc zaszarżować na dziewczynę! Jego próba skończyła się istnym fiaskiem, bo zamiast rąbnąć w dziewczynę, przeleciał obok niej, lądując na ziemi!

Kostka: 1
Powrót do góry Go down
Nikolai Lazarov

Gracz

Liczba postów : 162
PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:41

Nikolai od początku nie lubi pomysłu mieszanych drużyn ale po pierwszym meczu nawet mu się to podoba. I jest tak do momentu kiedy w drużynach zachodzą dziwne rotacje i zamiast grać z Darrenem i Amelią, dostaje pozycję ściągającego a w tych samych barwach co on lata chociażby taki Tyberiusz. Ma łapać znicza. Tymczasem zauważa jedynie Eileen - patrzy się na nią przez chwilę, po czym posyła jej krzywy uśmiech i dalej rozgląda się za złotą piłeczką.

Numer zawodnika: 10
Potem będzie z kodem bo na razie jestem z telefonu
Powrót do góry Go down
Mabh Semper

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:42

Złamapał kafel, który rzuciła mi Boni. Zaczęłam lecieć w stronę lewej obręczy, ale byłam zbyt daleko, a widziałam wrogie sylwetki lecące w moją stronę. Nie mając innej opcji, odrzuciłam Boni.
Numer zawodnika:3
Kostka:5
Powrót do góry Go down
Boni McQueen

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:44

Nie nadarzyła jej się okazja do celnego strzału więc szybko odrzuciła koleżance piłkę, licząc że w następnym podejściu będzie lepiej.

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:45

Tłuczek: 10

Screw this!

I'm going to Hogwarts!

Powrót do góry Go down
Evelyn Abbott

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:46

Cóż, brutalnym można być i owszem ale podczas mugolskiego footbolu amerykańskiego a nie podczas tak brytyjskiej gry jakim był Quidditch. No ale w końcu sędzia najwyraźniej nic nie zauważył a i sama Evelyn nie zamierzała zaprzątać sobie głowy, szczególnie że nieudane próby manewrów Mabh dawały jej dużo więcej zabawy. Uśmiechnęła się do dziewczyny, jednak najwyraźniej chwila dumy i dekoncentracji wystarczyły, by Gryfonka z całą swoją agresywnością wybiła Evelyn kafla z ręki. Zagroziła Boni ręką i satysfakcją patrzyła, jak to Philemon leci w stronę Boni. Niestety chłopak zleciał na ziemie a Evelyn poczuła rozczarowanie. No cóż, trudno. Zamiast tego postanowiła intrweniować i ciuuup, udało się przejąc kafla tuż przed nosem Krukonki. Szybko podleciała do pętli przeciwnika , niestety Philemona nie było nigdzie w zasięgu wzroku. Chwilę później jednak go dostrzegła, toteż rzuciła w jego strone kafla z ulgą

Numer zawodnika: 8
Kostka:2, 6
Powrót do góry Go down
Boni McQueen

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:47

Chwilę po tym jak Ev przejęła kafla, Boni starała się go odzyskać, jednak bezskutecznie. Trudno! Trzeba lecieć dalej i próbować.

Powrót do góry Go down
Mabh Semper

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:47

Rzuciłam się szybko z stronę Evelyn, ale od początku widziałam, że nie zdążę dotrzeć w jej stronę przed tym, jak wykona rzut. Mimo to spróbowałam, bezowocnie.
Kostka:6
Powrót do góry Go down
Philemon Briggs

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:49

Znów wrócił do gry, gotowy rzucić i w końcu zdobyć jakieś cholerne punkty, dla drużyny!
Złapał kafla od dziewczyny i porządnie się zamachnął na lewą pętlę, by po chwili patrzeć jak pięknie szybuje w jej stronę. Będzie dziesięć punktów?

Kostka: 4
Powrót do góry Go down
Rosemary Blackburn

Gracz

Liczba postów : 267
PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:51

Starała się. Naprawdę się starała. Sama nie wiedziała kiedy to się stało, ale jakoś... Minął jej kafel przed oczami i już Bakłążany zdobyły 10 punktów. Cholera!
Odrzuciła kafla do Boni.

Numer zawodnika: 1
Kostka: 4

10:0
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Gracz

Liczba postów : 179
PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:52

Kolejny mecz, kolejna zmiana pozycji. Tym razem udało mu się ponownie dostać pozycję pałkarza, w której też czuł się najlepiej podczas początkowych rozgrywek. Nie wiedzieć czemu czuł się wyjątkowo dobrze trzymając twardą pałkę (a przecież nie był gejem!), a wymachiwanie nią sprawiało mu radość porównywalną do tej, którą odczuwał ekshibicjonista podczas publicznego obnażania się. Dlatego nie oszczędzał siebie, kiedy tłuczek poleciał w stronę Niko. Może i specjalnie za gościem nie przepadał, ale jednak był w jej drużynie, dlatego ostatecznie wypadało chociaż go uratować. Wszak liczyło się zwycięstwo! Niestety, okazało się, że przeliczył się z własnymi umiejętnościami, a szkolna miotła zupełnie nie chciała z nim współpracować. Tym sposobem nie odbił tłuczka, a Niko oberwał.

Numer zawodnika: 9
Powrót do góry Go down
Philemon Briggs

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:52

Widząc podanie do rudowłosej, z przeciwnej drużyny, chłopak chciał odebrać kafla, który już był w jej ręku, widać tym razem nie był tak szybki. Zaraz pofrunął za dziewczyną, żeby znów spróbować.

Powrót do góry Go down
Boni McQueen

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:55

Boni przejęła kafla od Rose, niestety była zablokowana przez innych graczy więc podała do Mabh.

Powrót do góry Go down
Evelyn Abbott

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:56

Pokazała kciuka w górę w strone Philemona i zrobiła parę pętli z radości. Teraz trzeba było tylko przejąć kafla i strzelić kolejnego gola. Niestety próba nie udała się, gdyż była zbyt daleko od kafla by go odebrać.

Powrót do góry Go down
Mabh Semper

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:56

Odebrałam kafla od Boni i pomknęłam w stronę obręczy. Niestety nie miałam szans trafić, wciąż zbyt daleko! Odrzuciłam więc do Boni, która pojawiła się w zasięgu wzroku.
Kostka:3
Powrót do góry Go down
Philemon Briggs

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:57

Znów dogonił dziewczynę i tym razem widząc kolejne podanie, próbował je przejąć, jak widać z marnym skutkiem. Jednak wszystko można zwalić (nie tak dosłownie, oczywiście) na Alexandra, na którego zapatrzył się Briggs, w końcu tak pozwolić, żeby tłuczek rąbnął ich szukajacego?

Powrót do góry Go down
Nikolai Lazarov

Gracz

Liczba postów : 162
PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:58

Niko tak naprawdę nigdy nie miał powodu żeby nie lubić Alexa. Ale teraz pojawia się wystarczający, bo nie dość, że ten zajmuje jego pozycję, to jeszcze zupełnie się na niej nie sprawdza. Obrywa więc całkiem mocno ale stara się nie dać po sobie znać, że bolało. On na pewno zrobiłby to lepiej.

Nr zawodnika: 10
Powrót do góry Go down
Boni McQueen

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 19:59

Po przejęciu piłki od Mabh chciała rzucić do obręczy, ale te wciąż były za daleko. Szybko oddała koleżance kafla, czekając na lepszą okazję.

Kostka: 5
Powrót do góry Go down
Evelyn Abbott

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 20:00

Rąbniecia tłuczkiem w Nikolaia niestety Evelyn nie zauważyła, będąc w zbyt wielkim ferworze walki. Rzuciła się w strone kafla pędzącego do Mabhi, niestety kafel zbyt szybko przeleciał przed jej głową by była w stanie go złapać.

Powrót do góry Go down
Mabh Semper

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 20:00

Czułam, że to wyjątkowo nie jest mój dzień. Nie udało mi się nawet posuwać w stronę obręczy. Z braku laku odrzuciłam do Boni, może jej się powiedzie lepiej.
Powrót do góry Go down
Boni McQueen

Gracz

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   09.07.16 20:01

Niedobrze, za dużo graczy! Boni oddała do Mabh, w nadziei że w końcu się uda.

Kostka: 3
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Boisko do Quidditcha   

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 17 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Erised :: Fabuła :: Hogwart :: Błonia-
Skocz do: