Share | 
 
Ulica Pokątna
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Ulica Pokątna   18.09.16 18:14

Ulica Pokątna
Tak jak powiedziane, jest to po prostu uliczka, wzdłuż której postawione są te wszystkie wspaniałe sklepy czarodziejskie. Ile się na tych kocich łbach dramaturg miłosnych zadziało, ile ekscytacji dzieci wspaniałymi rzeczami, które tutejsze lokale oferują przepłynęło! Ach, coś cudownego.


Screw this!

I'm going to Hogwarts!


Powrót do góry Go down
Harvey Newton

avatar
Gracz

Liczba postów : 8
PisanieTemat: Re: Ulica Pokątna   18.09.16 18:19

@Alexander Lloyd
Jaki piękny dzień na spacer! Lub na jakże przemiłe spotkanie z pracownikiem Ministerstwa, który wyraźnie czegoś od ciebie chce. Zbliża się patrząc ci w oczy, kieruje się prosto do ciebie bez dwóch zdań czegoś oczekując. Ale czego? Może głupiego „dzień dobry”? Albo uskoczenia z drogi? Patrząc na ten garnitur i dumną, wyniosłą postawę, należałoby rozłożyć czerwony dywan i giąć się w uniżonych pokłonach i dziękować za samo istnienie.
A jednak nic takiego się nie działo, bo Harvey Newton tak po prostu podszedł do ciebie z nieznacznym, wręcz nikłym uśmiechem i rzeczowo przemówił:
- Witam, panie Alexandrze. Tak myślałem, że pana tu spotkam!
Ciekawe skąd. Cóż, w Ministerstwie, szczególnie wśród Aurorów, mają najrozmaitsze sposoby na śledzenie ludzkich poczynań i działań. Nie wszystko byli w stanie wychwycić, w końcu gdyby tak było, nie szukaliby nawet sprawców zamachu, bo po co? Wiedzieliby. Ale skoro tak nie jest, dzieje się właśnie ta rozmowa.
- Pozwoli pan, że zabiorę panu trochę czasu? Dosłownie kilka minut. – Odczekał może sekundę na odpowiedź, w końcu pytanie było oczywiście retoryczne. – Chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy w sprawie ostatnich wydarzeń, mam więc obowiązek zadać panu kilka pytań. – Zrobił krótką pauzę by podkreślić wagę swoich słów. - Powiedz mi, proszę, co robiłeś dwudziestego ósmego sierpnia?
Samo pytanie zadał, choć rzeczowo, tonem łagodnym, sympatycznym, z lekkim uśmiechem. Wzbudzanie zaufania, dobry początek.
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Londyn :: Ulica Pokątna-
Skocz do: